Partneři

Katastr nemovitostí online

Online nahlížení do katastru nemovitostí a informace o katastrálních úřadech - jednoduše a zdarma.

Reklama - odkazy

Investiční zlato

Investujte nákupem investičního zlata a jiných drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata.


Reklamní stojany

Nabízíme vybavení prodejen prodejními stojany. Vyrábíme drátěné i plastové prodejní a reklamní stojany dle požadavků zákazníka. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, vizualizace, výroby až po finální distribuci.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Specialista na zateplení fasád rodinných domů Profibau CZ

Provádíme zateplování fasád rodinných domů po celé České republice. U nás najdete nejen osobní přístup, ale také orientaci na kvalitu a detail.


Služby bezpečnostní agentury

Mnoho spokojených klientů po celé ČR dlouhodobě využívá služby bezpečnostní agentury D.I.SEVEN SERVICE. Zajistíme fyzickou ostrahu objektu, pochůzky, PCO i recepci.


Nevíte jak vyřešit uspořádání bytu? Vestavěné skříně Vám ušetří potřebné místo.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.

neosfera

Na co nezapomenout při stavbě domu

Na co nezapomenout při stavbě domu

04.12.12

Zatímco držíte půdorys a plány pro své vlastní brzy-k-vzestup doma, můžete se ptát, co stavební materiály ze stavebnin v Praze budou potřeba zahájit stavbu. Tam jsou specifikované profese určeny k tomu, že, ale jako majitel musíte být schopni určit, zda je materiál třeba, nebo ne, takže nebudete skončit přečerpání a utrácení peněz a materiálů. Než necháte stavební dělníci dělat svou práci, kdo vaše první. Vytvořte si vlastní kontrolní seznam materiálů, které budou použity pro stavbu.

5 pravidel při pronájmu bytu

5 pravidel při pronájmu bytu

04.12.12

Pronájem bytů jsou všude ve městě, ale jak si můžete najít nejlepší uprostřed hospodářské soutěže mezi nájemníky pro nejvyhledávanějších byty? Uchazeči o zaměstnání jsou záplavy z metra a můžete vidět naplnění téměř všechny volná místa v budovách, apartmány a pronajmout i domů je to proto, že je výhodné z jejich strany k pronájmu místo u velkých společností, aby mohli vždycky follow- se na jejich pracovní aplikace a současně hledat další společnosti, které mohou pravděpodobně najímají. Tato metoda jim ušetří spoustu peněz ve srovnání s náklady na jízdné by měly jít zpět do ven z města do svého bydliště.

Vyberte šetrný nábytek k životnímu prostředí

Vyberte šetrný nábytek k životnímu prostředí

03.12.12

>Recyklovaný ulice nábytek je v módě v těchto dnech. Je to vidět v téměř každé moderní město a spousta měst příliš. Všichni víme, že výhody recyklace plastů, jak je to šetrné k životnímu prostředí a přestane nás potřebují, aby se nový plast, který je neuvěřitelně špatná pro životní prostředí. A to zastaví plastů jdoucí do skládky, které trvá stovky let k poruše. Nicméně, s recyklovaného plastu jsme zaznamenali výrazný nárůst v pouličního vyrobená z recyklovaných materiálů, jak je to odolný, silný a lze je natírat zářivé barvy vaši skříně na míru, aby byl váš byt přitažlivější.

Postavte si energeticky úsporný dům

Postavte si energeticky úsporný dům

01.12.12

Energetika se stala v posledních letech ústřední téma v mnoha kruzích. Ať už je to podnikání, průmysl, montované haly, kanceláře a dokonce i domy současnosti je především o energetické účinnosti. Domy zejména si získaly zájem jako oblasti, kde se může energetická účinnost snadno realizovány s mnoha výhod. Provedení, elektrické spotřebiče a zdroje energie v domácnosti jsou některé z aspektů, které jsou považovány za a kontrolovány při výstavbě domů úsporné.

Nejlepší oblasti pronájmu bytů v Miami

Nejlepší oblasti pronájmu bytů v Miami

29.11.12

Ve městě hodnocen Forbes jako nejčistší město v celých Spojených státech, můžete si být jisti, že najít některé nejlepších lokalitách zkoumat v Miami bytových výpisy, když se podíváte na byty v Miami. Problém je v tom, Miami je nejlidnatějším městem v celé Floridě a jako 42. největší město v Americe, tam je tolik možností. Můžete ztratit v procesu hledání a nakonec stěhování do bytu, kde není zcela vyhovovat vašim potřebám. Pokud máte pouze vzala svůj čas a ponořil se do města Miami, podívejte se na oblasti a čtvrtí uvnitř hranic města, které opravdu apelovat na vás, možná zjistíte, že ideální místo při pohledu skrz Miami bytových výpisy.