Partneři

Katastr nemovitostí online

Online nahlížení do katastru nemovitostí a informace o katastrálních úřadech - jednoduše a zdarma.

Reklama - odkazy

Investiční zlato

Investujte nákupem investičního zlata a jiných drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata.


Reklamní stojany

Nabízíme vybavení prodejen prodejními stojany. Vyrábíme drátěné i plastové prodejní a reklamní stojany dle požadavků zákazníka. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, vizualizace, výroby až po finální distribuci.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Specialista na zateplení fasád rodinných domů Profibau CZ

Provádíme zateplování fasád rodinných domů po celé České republice. U nás najdete nejen osobní přístup, ale také orientaci na kvalitu a detail.


Služby bezpečnostní agentury

Mnoho spokojených klientů po celé ČR dlouhodobě využívá služby bezpečnostní agentury D.I.SEVEN SERVICE. Zajistíme fyzickou ostrahu objektu, pochůzky, PCO i recepci.


Nevíte jak vyřešit uspořádání bytu? Vestavěné skříně Vám ušetří potřebné místo.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.

Nábytek

Kuchyňský nábytek na zakázku

07.10.13

Mezi seznamu nejtěžších částí vystrojení zbrusu nového domu je umístění a výstavba na míru kuchyňský nábytek. Za prvé a především, je tu vždy velmi obrovské množství cenových a kvalitativních výběrů, což znamená, že volba může být matoucí. Následně, co informační materiál, co potřebují pochopit, zda je či není výrobek je až do nuly v oblasti kvalitě ? A konečně, jaký druh podnikání jeden přístup, aby si luxusní kuchyňských linek? Jednoduše vyzkoušejte kuchyně. Všechny tyto kritické otázky budou zodpovězeny v této jednoduché zprávy.

Vybíráme vestavěnou skříň

Vybíráme vestavěnou skříň

05.12.12

ledání řešení pro uložení věcí může být ve skutečnosti poměrně jednoduché, díky vynikajícím designem, kterým jsou skříně na míru postavené do struktury domu a prostor pro šatní skříň se obvykle účtuje ve stavebních plánech domu. Jak se vaše vlastní Vestavěné skříně instalované ve vaší domácnosti může být mnohem jednodušší, než byste mohli očekávat, a možná zjistíte, že mají své vlastní vestavěné skříně umožňuje ukládání všech vašich oblečení, boty, a osobní věci hodně jednodušší. Při nákupu skříní získáte dlouhou záruční dobu a kvalitní provedení nábytku na míru.

Různé způsoby, jak levně získat design skříně

Různé způsoby, jak levně získat design skříně

04.12.12

Firmy a jednotlivci mají jedinečné požadavky na úložiště. Pokud jde o výběr správné návrhy šatních skříní, jednotlivé vkusu a preferencí záležitost. Nicméně, může nejdůležitějšími faktory, jako jsou náklady, designu a architektury k dispozici až po přehlédnout při výběru vhodných systémů pro ukládání dat. Když děláte nakupování je nutné se podívat na společnost šatní skříně, které poskytuje celou řadu designů za rozumné ceny. To je pro to, že správné rozhodnutí o tom, co budete potřebovat a rovnováhu s tím, co si můžete dovolit může opravdu pomoci při minimalizaci nákladů na výměnu nebo instalaci nových skříně v pokoji.

Vyberte šetrný nábytek k životnímu prostředí

Vyberte šetrný nábytek k životnímu prostředí

03.12.12

>Recyklovaný ulice nábytek je v módě v těchto dnech. Je to vidět v téměř každé moderní město a spousta měst příliš. Všichni víme, že výhody recyklace plastů, jak je to šetrné k životnímu prostředí a přestane nás potřebují, aby se nový plast, který je neuvěřitelně špatná pro životní prostředí. A to zastaví plastů jdoucí do skládky, které trvá stovky let k poruše. Nicméně, s recyklovaného plastu jsme zaznamenali výrazný nárůst v pouličního vyrobená z recyklovaných materiálů, jak je to odolný, silný a lze je natírat zářivé barvy vaši skříně na míru, aby byl váš byt přitažlivější.