Partneři

Katastr nemovitostí online

Online nahlížení do katastru nemovitostí a informace o katastrálních úřadech - jednoduše a zdarma.

Reklama - odkazy

Investiční zlato

Investujte nákupem investičního zlata a jiných drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata.


Dvoukřídlá brána

Máte zájem o dvoukřídlé vjezdové brány? Jsme výrobcem bran a branek na českém trhu.


Reklamní stojany

Nabízíme vybavení prodejen prodejními stojany. Vyrábíme drátěné i plastové prodejní a reklamní stojany dle požadavků zákazníka. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, vizualizace, výroby až po finální distribuci.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Služby bezpečnostní agentury

Mnoho spokojených klientů po celé ČR dlouhodobě využívá služby bezpečnostní agentury D.I.SEVEN SERVICE. Zajistíme fyzickou ostrahu objektu, pochůzky, PCO i recepci.


Moderní kancelářský nábytek šetří vaše peníze


Nevíte jak vyřešit uspořádání bytu? Vestavěné skříně Vám ušetří potřebné místo.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.


Na vyrovnávaní podlah jsou idelaní lité betony od naší společnosti.

Stavba

Je PVC podlaha trvanlivá?

Je PVC podlaha trvanlivá?

06.12.12

Kdykoliv člověk musí vybrat výrobek, ať už je to podlaha nebo akváriumnebo učinit rozhodnutí, je důležité, že jsme klást otázky, aby byly všechny odpovědi a fakta, pro dobrý úsudek lze provést pouze tehdy, když všechny údaje a informace o produktu, spolu s jinými alternativami k dispozici u nás. Při výběru podlahy pro váš dům podlahu, budete muset nejprve pochopit, ze všech různých druhů podlah k dispozici. Trh je plný různých možností, jako dlaždice, PVC podlahy, dřevěná prkna, koberců atd. Každý z těchto produktů byly vyvinuty v reakci na různé potřeby lidí z různých částí země vyhovuje specifické environmentální podmínky atd. Betonové podlahy jsou pevné, nekluzké a odolné proti vsakování olejů.

Na co nezapomenout při stavbě domu

Na co nezapomenout při stavbě domu

04.12.12

Zatímco držíte půdorys a plány pro své vlastní brzy-k-vzestup doma, můžete se ptát, co stavební materiály ze stavebnin v Praze budou potřeba zahájit stavbu. Tam jsou specifikované profese určeny k tomu, že, ale jako majitel musíte být schopni určit, zda je materiál třeba, nebo ne, takže nebudete skončit přečerpání a utrácení peněz a materiálů. Než necháte stavební dělníci dělat svou práci, kdo vaše první. Vytvořte si vlastní kontrolní seznam materiálů, které budou použity pro stavbu.

Postavte si energeticky úsporný dům

Postavte si energeticky úsporný dům

01.12.12

Energetika se stala v posledních letech ústřední téma v mnoha kruzích. Ať už je to podnikání, průmysl, montované haly, kanceláře a dokonce i domy současnosti je především o energetické účinnosti. Domy zejména si získaly zájem jako oblasti, kde se může energetická účinnost snadno realizovány s mnoha výhod. Provedení, elektrické spotřebiče a zdroje energie v domácnosti jsou některé z aspektů, které jsou považovány za a kontrolovány při výstavbě domů úsporné.