Partneři

Katastr nemovitostí online

Online nahlížení do katastru nemovitostí a informace o katastrálních úřadech - jednoduše a zdarma.

Reklama - odkazy

Investiční zlato

Investujte nákupem investičního zlata a jiných drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata.


Reklamní stojany

Nabízíme vybavení prodejen prodejními stojany. Vyrábíme drátěné i plastové prodejní a reklamní stojany dle požadavků zákazníka. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, vizualizace, výroby až po finální distribuci.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Specialista na zateplení fasád rodinných domů Profibau CZ

Provádíme zateplování fasád rodinných domů po celé České republice. U nás najdete nejen osobní přístup, ale také orientaci na kvalitu a detail.


Služby bezpečnostní agentury

Mnoho spokojených klientů po celé ČR dlouhodobě využívá služby bezpečnostní agentury D.I.SEVEN SERVICE. Zajistíme fyzickou ostrahu objektu, pochůzky, PCO i recepci.


Nevíte jak vyřešit uspořádání bytu? Vestavěné skříně Vám ušetří potřebné místo.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.

Na co nezapomenout při stavbě domu

04.12.12

Zatímco držíte půdorys a plány pro své vlastní brzy-k-vzestup doma, můžete se ptát, co stavební materiály ze stavebnin v Praze budou potřeba zahájit stavbu. Tam jsou specifikované profese určeny k tomu, že, ale jako majitel musíte být schopni určit, zda je materiál třeba, nebo ne, takže nebudete skončit přečerpání a utrácení peněz a materiálů. Než necháte stavební dělníci dělat svou práci, kdo vaše první. Vytvořte si vlastní kontrolní seznam materiálů, které budou použity pro stavbu.

Začněte na nejzákladnější části konstrukce-základů. Základem vašeho domova by měl být silný. Proto, je třeba materiály, které jsou odolné proti vodě, odolné trvat dlouhou dobu. Někdy nadace má vestavěný odvodnění. Beton je nejčastější materiál pro stavbu základů, a pokud žijete v místě, náchylné k zemětřesení, pak byste možná i zvážila připojit zařízení zemětřesení kotvení. Některé potřebné objekty jsou následující: zdivo, cihly a betonový blok. Obvykle je beton počítá v krychlových metrech. To je měřena průměrná tloušťka desky a suterénu, je čtverečních plochy. Má hmotnost asi 2,3 kg pro každý krychlový metr.

Na co nezapomenout při stavbě domu

Další na seznamu je vnitřní stěn. Počet lesa, které by byly potřebné již lze vidět na plánu zástavby. Stačí si spočítat dřeva trámy na kolejnice, na spodní straně jeho stěny, a horní desky přes horní a vertikálním směru pro stěny. Měření stěny sloupky je šestnáct až dvacet čtyři palec. A k pokrytí odpadu, přidat z patnácti procent na dvacet procent do vašeho odhadu měření.

Kromě vnitřních stěn, některé apartmány konstrukce také vyžadují sádrokartonové desky. Některé z nich jsou postaveny s izolací a dřeva druky na Mount vlečky na a dát povrch na vnitřní strukturu domu. Součástí tohoto postupu je váš průzkum pro správnou sádrokartonové desky. Tento proces bude jednodušší určením vašim potřebám. Vezměte plán a získat měření každé zdi a rozdělit ji čtyři. Výsledkem bude počet drywalls které budete potřebovat pro vaše stavby domu.

Vaše další obavy jsou okna a obklady. Velikosti oken jsou již uvedeny v plánu, co musíte udělat s okny je zjistit, jaký druh okenní sklo nebo dřevo budete chtít použít. Především, zahrnout do svého seznamu rozpočtu tak, že budete vedeni na výdaje.