Partneři

Katastr nemovitostí online

Online nahlížení do katastru nemovitostí a informace o katastrálních úřadech - jednoduše a zdarma.

Reklama - odkazy

Investiční zlato

Investujte nákupem investičního zlata a jiných drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata.


Reklamní stojany

Nabízíme vybavení prodejen prodejními stojany. Vyrábíme drátěné i plastové prodejní a reklamní stojany dle požadavků zákazníka. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, vizualizace, výroby až po finální distribuci.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Specialista na zateplení fasád rodinných domů Profibau CZ

Provádíme zateplování fasád rodinných domů po celé České republice. U nás najdete nejen osobní přístup, ale také orientaci na kvalitu a detail.


Služby bezpečnostní agentury

Mnoho spokojených klientů po celé ČR dlouhodobě využívá služby bezpečnostní agentury D.I.SEVEN SERVICE. Zajistíme fyzickou ostrahu objektu, pochůzky, PCO i recepci.


Nevíte jak vyřešit uspořádání bytu? Vestavěné skříně Vám ušetří potřebné místo.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.

Postavte si energeticky úsporný dům

01.12.12

Energetika se stala v posledních letech ústřední téma v mnoha kruzích. Ať už je to podnikání, průmysl, montované haly, kanceláře a dokonce i domy současnosti je především o energetické účinnosti. Domy zejména si získaly zájem jako oblasti, kde se může energetická účinnost snadno realizovány s mnoha výhod. Provedení, elektrické spotřebiče a zdroje energie v domácnosti jsou některé z aspektů, které jsou považovány za a kontrolovány při výstavbě domů úsporné.

Tak co máme na mysli energetické účinnosti? Ve vědě pojem energetická účinnost má složitější významy a definice, které zahrnují výkon vstup a výstup. Pro účely tohoto článku budeme používat jednoduché, vstřícné definici.

Postavte si energeticky úsporný dům

Energetická účinnost jednoduše znamená použití méně energie k dosažení stejného výsledku. Například, v zimě použít ohřívač více, což znamená, že více elektřiny se používá k udržení dům teplo. V létě stane se pravý opak, klimatizace je na většinu času na tak, aby se teplo. Co když si vyměnit své běžné okna se speciálními skleněnými okny, která neumožňují velké množství tepla projít přes ně? Nyní během zimních méně tepla uniká z domu okny dovnitř ven a v létě méně tepla do domu. Klimatizace je bude zřídka, protože dům je již pohodlné. V tomto případě se používá méně energie se stejnými výsledky.

Je důležité poznamenat, že energetická účinnost není stejná jako úsporu energie. Snížení množství času, který strávíte pomocí stolního počítače je moc zachování. Výměna, že desktop s menší spotřebou energie notebooku je energetická účinnost.

Níže jsou uvedeny některé z oblastí, ve kterých se uplatňuje energetická účinnost.

Spotřebiče

Moderní den spotřebiče spotřebovávají méně energie ve srovnání se staršími spotřebiči. Ve většině domácností energeticky úsporné najdete nové modely chladniček, mrazniček, myček nádobí a jiných elektrických zařízení. Také dělat nějaké změny, jako je získání šňůra na věšení prádla namísto použití sušičky ušetří spoustu energie.

Design

Budova velikost, tvar, barva, umístění a celková koncepce hraje velkou roli v oblasti energetické účinnosti. Jak izolované stěny, základy a sklepní desek snižuje tepelné ztráty během chladného počasí a udržuje chladnou teplotu v domě v létě. Barva také záleží. Tmavé barevné domy budou mít tendenci absorbovat velké množství tepla, než světlým jeden. Takže pokud žijete v chladné oblasti, je vhodné použít tmavou barvu na váš dům ušetřit na energie používané v klimatizaci. Výsadba stromů ve vaší domácnosti také pomáhá kontrolovat interiéru teplotu.

Osvětlení

Jedním z hlavních technik na úsporu energie, pokud jde o osvětlení je nahrazení tradičních žárovek s novější úspory energie fluorescenční žárovky. Sky světla jsou také použity pro uložení na energie používané v osvětlení.

Tam je mnohem více pokročilá technologie v konstrukci a designu domů ve snaze šetřit energií jako optimální Value Engineering, strukturálních izolační panely (SIP), izolační konkrétních forem (ICF), vzduch / pára retardéry, solární ohřev vody, solární elektřiny a mnoho dalších.

Energeticky úsporné domy jsou středem zájmu v odvětví energetiky dnes a časem se stanou nutností, nikoli luxus.